Hakkımızda

Hakkımızda

Eleksan Elektrik, 2000 yılında yıllara dayanan tecrüberle edinmiş kalifiye personeli ile daima yenilikçi ve dinamik çözümler sunmak ilkesini benimseyerek ticari hayatına başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar elektrik taahhüt sektöründe; sosyal tesisler, marketler, eğitim tesisleri, lüks konutlar, endüstriyel tesisler, sağlık kuruluşları, OG tesisleri gibi ticari ve endüstriyel binalarda en basit uygulamalardan en kompleks uygulamalara kadar bir çok projeye imza atmıştır.

Sektörün birçok zor ve önemli projesinde yer alan ve başarı ile projelerini teslim eden firmamız,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup üstün kalitede hizmet sunmayı hedef edinmiştir. Hızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek en kısa sürede en doğru şekilde hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri genelde ihtiyaçların çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir. Eleksan bu beklentileri karşılamayı vaad ediyor. Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık, elektrik enerjisinin kalitesi,kontrolü ve güvenilirliği içindir.

Sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen firmamız, çevreye duyarlı, dinamik, yenilikçi uygulamalarla yurt içinde projelerine devam etmektedir.